NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS

JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

26 LISTOPADA 2023

                                                     

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

  1. Dziś o godz. 13.30 kolejne spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.
  1. We środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Modlitewnej Ojca Pio, a o 19.00 konferencja w Betanii.
  1. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca grudnia. spowiedź dla obchodzących pierwsze piątki miesiąca, będzie z rana od 6.30 a po południu od godz. 17.00. Odwiedziny chorych od godz. 9.00 (ks. Proboszcz). W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca po mszy św. wieczornej będzie odmówiona Litania loretańska ku czci Niepokalanego Serca N.M.P.
  1. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Adwent czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Rozpoczniemy go rekolekcjami adwentowymi, które w tym roku poprowadzi Ks. Michał Szwenin. W poniedziałek i wtorek Msze św. z naukami rekolekcyjnymi będą o godz. 12.00 dla wszystkich, o 16.30 dla dzieci i o 18.00 dla wszystkich. Spowiedź rekolekcyjna przewidziana będzie na poniedziałek i wtorek. W przyszłą niedzielę spowiedź rekolekcyjna będzie w nagłej potrzebie w zakrystii.
  1. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na nasze Ełckie Seminarium Duchowne.
  1. Od dziś w zakrystii można nabywać świece wigilijne CARITAS. minimalna ofiara to 20 zł. Wszelkie nadwyżki będą przekazane dla CARITAS.
  1. Jeszcze do końca listopada modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach odmawiając w ich intencji różaniec o godz. 17.30 i odprawiamy Mszę św. Składkową za polecanych zmarłych o godz. 18.00.